Online Yönetim ve Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Çalışma süresinin, konularının ve alanlarının ihtiyaç analizine göre belirlendiği, etkin, verimli ve sonuç odaklı bir danışmanlık modelidir. Belirlenen alanlarda, kısa sürede hızlı ve kalıcı çözümler ile istediğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hoş geldiniz

Bu sayfayı ziyaret ediyorsanız şirketinizde geliştirmek istediğiniz bazı konular veya kalıcı çözüm bulmak istediğiniz sorunlar var demektir. Birlikte sade bir Türk Kahvesi içelim. Sizin için neler yapabiliriz birlikte gözden geçirelim. Aradığınız çözümlerden daha fazlasını bulabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerimiz iki temel alana odaklanır:

  1. Maliyetlerinizi düşürmek ve azaltmak
  2. Gelirinizi ve kazancınızı arttırmak.
Bazı müşterilerimiz bu iki temel alandan birisinde, bazı müşterilerimizde her iki alanda aynı anda çalışmayı tercih etmektedirler.

Danışmanlık Hizmetleri Yaşam Döngümüz

Online danışmanlık çalışmaları, bizim geliştirdiğimiz iş süreçleri yaşam döngüsü modeli ® ile uygulanır. Hizmet kalitemizin ve başarımızın temelini bu benzersiz yaklaşım oluşturur.

  1. Tanımlama: Gereksinim analizi ve sorunların tanımlanması, amaç ve hedeflerin belirlenmesi.
  2. Tasarım: Ne yapılacak? Nasıl yapılacak? Neden yapılacak? Kim yapacak? gibi analiz soruları ile çözümlerin tasarlanması.
  3. Yapılandırma: Çözüm için gereken kaynakların ve süreçlerin planlanması, belirlenmesi, KPI başarı karnelerinin hazırlanması.
  4. Uygulama: Çözümlerin devreye alınması, uygulama adımlarının belirlenmesi, çalışma alanları ile ilgili koçluk, danışmanlık ve eğitimlerin verilmesi.
  5. Destek: Sistem, süreç iyileştirmelerinin devreye alınması, çalışma süresi sonrası takip ve destek hizmetlerinin üç ay süre ile verilmesi.

Online Sorun ve Strateji Analizi Danışmanlık Hizmeti
Online Sorun ve Strateji Analizi Danışmanlık Hizmeti

Online Sorun ve Strateji Analizi Danışmanlık Hizmeti